Wynajem aut

wypożyczalnia aut malaga bez karty kredytowej. bezpłatne dostarczenie do hotelu i apartamentu do wielu miejsc na costa del sol. wynajem aut malaga bez karty kredytowej, bez depozytu i kaucji.

Jeśli spędzasz urlop w Torremolinos na Costa del Sol lub mieście Malaga i potrzebujesz transportu, wynajmij auto.

Wynajem samochodu jest najwygodniejszą i najpopularniejszą formą podróżowania i zwiedzania Costa del Sol i Andaluzji. Ogrom atrakcji turystycznych w regionie do którego należy gmina Torremolinos rozsianych po różnych miejscowościach sprawia, że wynajem samochodu wydaje się być najlepsza opcją.

W mieście Malaga i na lotnisku w Maladze jest wiele wypożyczalni aut. Jednak Malaga u Drive to jedyna wypożyczalnia aut w Maladze bez karty kredytowej i depozytu.

Wynajem aut w Maladze jest zdecydowanie bardziej konkurencyjny w stosunku do wycieczek fakultatywnych oferowanych przez rezydentów czy lokalne biura podróży. Dlaczego? Jest tańszy, szczególnie gdy podróżujemy większa grupą osób, jest szybszy w stosunku do komunikacji miejskiej, gdyż nie tracimy czasu na dostosowanie się kursów autobusów i pociągów i bardziej elastyczny, gdyż zawsze możemy zjechać z trasy aby zwiedzić coś więcej.

Szukasz porady, gdzie najlepiej wynająć samochód w Maladze i na Costa del Sol? Oto kilka cennych rad. Po pierwsze, sprawdź opinie, wszędzie gdzie się da, na Google, Trust Pilot, forach społecznościowych z Facebook na czele oraz forach tematycznych. Opinie oraz polecenie osób, które mają doświadczenie w wynajmie aut są najlepszym barometrem w podjęciu decyzji o wyborze danej firmy z sektora rent a car. Po drugie, unikaj pośredników i brokerów. To monopoliści, którzy stosują ceny dumpingowe z którymi trudno konkurować mniejszym i z uczciwymi warunkami firmami. Po trzecie, porównuj ceny. Oferta wynajmu auta w Maladze za kilka euro powinna zapalić w naszej głowie lampkę. Niska cena ma przyciągnąć klienta i jest ceną początkową, za którą kryją się zawsze ukryte koszta. Po czwarte, sprawdź co zawiera cena. Cena wynajmu samochodu może a nie musi zawierać kilka ważnych dla Klienta elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, tj. opłata paliwowa, ubezpieczenia, dodatkowi kierowcy, dostarczenie, nielimitowane kilometry. Zawsze należy zapoznać się z regulaminem oraz przeanalizować cennik firmy. Po piąte, unikaj zastawu na karcie kredytowej. Należy zadać sobie pytanie, dlaczego firma żąda depozytu na karcie kredytowej, sięgającego kilkaset euro, jeśli zdecydowaliśmy się na pełne ubezpieczenie. Pełne ubezpieczenie ma za zadanie zwolnić Klienta od wszelkiej odpowiedzialności za szkody na aucie, więc depozyt nie powinien być wymagany. Co innego, jeśli decydujemy się na ubezpieczenie podstawowe. Wówczas wypożyczalnia aut ma prawo żądać od nas depozytu na karcie lub zastawu gotówkowego. 

Dlaczego warto wynająć samochód w Malaga u Drive? Oto 7 ważnych powodów:

1. do wynajmu auta nie jest potrzebna ani karta kredytowa, ani karta debetowa, również nie jest wymagany depozyt gotówkowy,

2. mają polskojęzyczną i profesjonalną obsługę na każdym etapie wynajmu auta, polskojęzyczną infolinię oraz 24-godzinną polskojęzyczną pomoc drogową,

3. warunki wynajmu są przejrzyste i proste, zawarte w regulaminie oraz FAQ, przygotowane dla Klienta w języku polskim. Całkowity koszt wynajmu samochodu nie jest ukryty,

4. brak limitu kilometrów nie jest w standardzie wynajmu aut w Maladze. Nastawiając się na intensywne zwiedzanie Costa del Sol i Andaluzji i duże rozjazdy, warto sprawdzić czy nielimitowane kilometry są zawarte w cenie. Każdy przekroczony limitem kilometr to koszt od 1 euro wzwyż. Nieuważni mogą na koniec wynajmu otrzymać rachunek na kwotę nawet kilkuset euro. Malaga u Drive oferuje wynajem bez limitu kilometrów,

5. wynik 99% zadowolonych klientów mówi sam za siebie. Sprawdź niezależne opinie o firmie na Google i Facebook.

6. pełna flota pojazdów, od małych kompaktowych aut, przez coraz popularniejsze samochody z automatyczną skrzynią biegów, po rodzinne i wieloosobowe vany idealne na wycieczki,

7. bezpłatne dostarczenie do hotelu czy apartamentu wakacyjnego nie jest realizowane przez duże wypożyczalnie, które mają lokalizację na lotnisku w Maladze. Niewiele regionalnych firm dostarcza auta do hoteli, chyba że mają podpisaną umowę. Malaga u Drive jest bardzo elastyczna w stosunku do oczekiwań Klientów i dostarcza auta bezpłatnie w wiele miejsc na Costa del Sol na życzenie.

Hotele w Torremolinos, do których Malaga u Drive dostarcza auta bezpłatnie to między innymi: Hotel Smy Costa del Sol, Hotel Puente Real, Marconfort Beach Club Hotel, Hotel Riu Costa del Sol, Parasol Garden, Hotel Sol Principe, Hotel Sol Don Pedro, Hotel Sol Don Pablo, Hotel Fenix, Hotel Kristal, Hotel Gran Cervantes, Hotel Roc Flamingo, Hotel Melia Costa del Sol, Hotel Palia Las Palomas, Hotel Royal Al-Andalus, Hotel Princesa Solar, Hotel Amaragua, Hotel Tropicana, Sun Sport Hotel, Hotel Pez Espada, Hotel La Barracuda, Sol Timor, Hotel Riu Nautilus, Sol House Costa del Sol.

Hotele w mieście Malaga, do których Malaga u Drive dostarcza auta to np. Hotel Novotel w Maladze w bardzo centralnej lokalizacji Malagi.

Torremolinos wynajem aut