Aqualand

Aqualand w torremolinos to największy wodny park rozrywki na costa del sol.

Aqualand w Torremolinos to wodny park rozrywki, największy tego typu obiekt na wybrzeżu Costa del Sol. Ponad 20 atrakcji wodnych można podzielić na 4 sekcje: adrenalina, strefa dla dzieci, strefa rodzinna i strefa relaksu. 

W sekcji adrenalina znajdują się najdłuższe, najbardziej kręte i najwyższe zjeżdżalnie w wodnym parku: Boomerang, Anaconda, Twister, Kamikaze, Super Slalom, Crazy Race, Speed Racer, Black Hole, Rapids, Espiral, Multipista, Crazy Cones. 

W sekcji dziecięcej znajdują się Wodne Grzyby oraz Dziecięcy Raj ze zjeżdżalniami i wiszącymi mostami. Ratownicy bacznie obserwują zabawy najmłodszych w wodzie i na placu zabaw oraz czuwają nad ich bezpieczeństwem.

W sekcji rodzinnej znajdziemy Surf Beach i wielkopowierzchniowy basen. Ostatnia to strefa rekreacji i odprężenia: jacuzzi, hamaki, zielona strefa pod palmami oraz mini golf.

Na terenie Aqualandu znajduje się restauracja oraz kilka sklepów z pamiątkami i niezbędnikami plażowymi jak kremy do opalania, okulary słoneczne i ręczniki. Wszystko to sprawia, że pobyt w Aqualand bez problemu można zaplanować jako całodniową wycieczkę.

Adres Aqualandu: Calle Cuba nr 10, 29620 Torremolinos, Malaga

Godziny otwarcia:
Wodny park otwarty jest tylko w sezonie turystycznym, najbliższe otwarcie to 18/05/2020.
maj, czerwiec i wrzesień od 11:00 do 18:00
lipiec i sierpień: od 11:00 do 19:00

Ceny biletów do Aqualand w Torremolinos:
dorośli: 30€, bilet online 27€
dzieci (od 5 do 10 lat): 22€, bilet online 19€
dzieci (od 3 do 4 lat): 12€, bilet online 11€
osoby powyżej 65 roku życia: 22€, bilet online 19€
Pakiet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci): tylko online 84€
Pakiet friends (4 dorosłych): tylko online 100€

Dla osób dojeżdżających samochodem ważną informacją będzie możliwość zaparkowania na dużym parkingu przed atrakcją bezpłatnie. Pobyt w Aqualand można połączyć z odwiedzeniem pobliskiego Parku Krokodyli oraz ogrodu botanicznego.

torremolinos aqualand
torremolinos park wodny